O szkole

Osk Expert to nowa szkoła nauki jazdy w Bielsku-Białej. Jest to jednoosobowa firma prowadzona przeze mnie. W mojej szkole możesz liczyć na indywidualne podejście do szkolenia, bezstresową naukę, klimatyzowane auto, elastyczny dobór godzin, w których możesz odbywać jazdy.

Na kursach organizowanych w Osk Expert zdobędziesz: solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, z zakresu obsługi pojazdu oraz umiejętności:

• prawidłowe wykonywanie manewrów na placu manewrowym i w ruchu ulicznym,
  • ekonomiczna i bezpieczna jazda(eco driving),
  • udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych,
  • przekazuje zadania i kryteria oceny obowiązujące na egzaminie państwowym,
  • bezpieczne prowadzenie pojazdu.

Teoria odbywa się w systemie e-lerning lub wykłady (min 5 osób na kursie).

Szkolenie praktyczne przeprowadzam na Toyocie Yaris z możliwością podstawienia auta na egzamin praktyczny w WORD.

Zapewniam swoim kursantom możliwość zdobycia prawa jazdy poprzez profesjonalne szkolenie oparte na wieloletnim doświadczeniu.
Od młodych lat interesowałem się motoryzacją, lubiłem samochody i wszystko co z nimi związane dlatego już w bardzo młodym wieku zdobyłem uprawnienia na wszystkie kategorie prawa jazdy A,B,C,C+E,D,D+E i posiadam praktykę popartą moją drogą zawodową . Jestem osobą otwartą, kontaktową i lubię pracę z ludźmi. Stąd zrodził się pomysł, aby otworzyć własny ośrodek szkolenia kierowców - aby móc przekazać innym moją nabytą wcześniej wiedzę i wieloletnie doświadczenie.
Wyróżnia mnie nie tylko oryginalna nazwa ale i sposób prowadzenia kursów. Mam ciekawe pomysły i rozwiązania na szybką i sprawną naukę jazdy.
Oprócz cierpliwości do kursantów mam świetne podejście do swojego zawodu i umiejętność odpowiedniego przekazywania swojej wiedzy. Jest to niezmiernie ważne, gdyż nauka jazdy, w szczególności poruszanie się w komunikacji miejskiej jest wyjątkowo stresujące. Stawiam więc na cierpliwość, spokój i dużo uśmiechu :-)